LARENS

Revoluce bez skalpelu se stala skutečností díky řadě Larens s biopeptidy. Potěšte se výsledky při používání, celosvětově nejúčinnějších kosmeceutik v prevenci proti stárnutí.

Proč komeceutika LARENS a ne „pouze“ kosmetika?!

Kosmeceutika obsahují aktivní látky, které přímo ovlivňují fyziologické procesy v lidské pokožce. Podle druhu látky mohou zmírňovat projevy ekzému nebo akné, stimulovat regeneraci, zvyšovat odolnost pokožky, zmírňovat pigmentové skvrny, strie, celulitidu. Zpomalují také procesy stárnutí v kůži.

Všechny produkty švýcarské kosmetické firmy LARENS nesou označení kosmeceutika. Jejich pravidelné používání dodá vaší pokožce všechny látky nezbytné pro její zdravý a svěží vzhled.

Množství vysoce koncentrovaných aktivních látek s mimořádnými účinky na pleť způsobuje, že  kosmeceutika jsou mostem mezi běžnou každodenní péčí, a estetickou medicínou. Např. přípravky se SYN AKE®, (neuropeptid, který napodobuje působení toxinu obsaženého v hadím jedu) vyrovnávají mikrostahy svalových vláken. Tím pokožce dávají efekt „botox-like“, avšak bez nutnosti návštěvy kosmetického salonu a aplikací injekcí.

Více než 10 let vědci WellU uskutečňují výzkum v oblasti získávání aktivních látek, obsažených ve vybraných druzích sladkovodních a mořských ryb.

První látkou, na kterou vědci soustředili svou pozornost, byl biologicky aktivní kolagen – právě díky svým jedinečným schopnostem vytváří na pokožce proteinovou síťku, pokožka netrácí vlhkost, zvyšuje se aktivita a pevnost buněk, které začínají vytvářet svůj vlastní kolagen.

Pokožka je hladší a jemnější, zlepšuje se její elasticita a tonus. Pokožka velmi rychle opět nabývá pevnost, pružnost a zdravý vzhled. Zpomaluje se proces stárnutí, vrásky se vyhlazují.

Při procesu tvorby kolagenu vznikají kromě bílkovin peptidové řetězce a volné aminokyseliny. Hlavní úlohou peptidů je ulehčovat „komunikaci“ mezi kožními buňkami, stimulují též přirozené fyziologické procesy probíhající v kůži.

Peptidy obsažené v kosmeceutikách Larens slouží na přenášení aktivních složek do hlubších vrstev kůže. Mají energizující vlastnosti – stimulují buňky kůže k tvorbě kolagenu a elastinu. Jsou užitečné v boji s pigmentovými skvrnami – zesvětlují a vyrovnávají tón pleti. Výsledkem jejich používání v kosmetice je pružné pokožka, redukce vrásek a nerovností.

Přípravky Larens obsahují několik stovek přírodních, biologicky aktívních peptidů, které patří nejméně ke třem skupinám bílkovin: dekorinu, lumikanu a histonom. Vědci WellU vyvinuli světově jedinečný komplex biologicky aktívních oligo- a polypeptidů (BIOPEPTIDE COMPLEX).

Přírodní, biologicky aktivní peptidy získávané z vybraných sladkovodních ryb, obsažené v kosmeceutikách Larens PEPTIDUM, jsou zodpovědné mimo jiné za regulaci buněčných procesů a komunikaci mezi buňkami, což významně ovlivňuje fungování kůže, protože oligo- a polypeptidy mají silný účinek proti stárnutí.

Účinky přípravků s Biopeptide Complex:
– stimulují tvorbu matrix: kolagenu, elastinu, glikozominoglykánů, kyseliny hyaluronové
– zpomalují aktivitu enzymů způsobujících stárnutí
– zpomalují sekreci interleukinů (které způsobují zdlouhavé akutní záněty)
– zmírňují bolest a působení nepříznivých klimatických podmínek či mechanických a chemických faktorů
– ovlivňují přenos impulzů mezi nervovými a svalovými buňkami, tím zmírňují mimické vrásky
– zesvětlují pigmentové skvrny
– mají protizánětlivý účinek
– upravují angiogenézi (tvorbu kapilár)
– dodávají nezbytné základní stavební  jednotky k obnově kolagenu

Jedinečné efekty používání prípravků Larens s komplexem přírodních peptidů, získavaných z vybraných druhů sladkovodních ryb:
– intenzivní a dlouhodobé zvýšení hydratace a zpevnění kůže
– zpomalení procesu stárnutí kůže, vyhlazení vrásek a zastavení vzniku nových
– regenerace pokožky a ochrana proti působení škodlivých vnějších vlivů
– optimální zlepšení vzhledu a stavu pleti
– zlepšení regulace metabolismu tuků a vodního hospodaření a ochranných funkcií kůže
– intenzivní vyživení pleti  
– dodávání nevyhnutých výživných látek do hlubokých vrstev kůže
– viditelné zlepšení kontur tváře
– rýchlý účinek v boji ptoti kožním defektům (akné, začervenání, podráždění)
– viditelné zmenšení opuchlin
– zrychlení procesu tvorby nových buněk
– intenzivní regenerace pokožky

Přípravky vyvinuté společností WellU Group jsou považované za unikátní a získaly celou řadu ocenění. K nejvýznamnějším patří stříbrná medaile z 55. Mezinárodního veletrhu objevů, nových technologií a produktů BRUSSELS EUREKA 2006. Je to ocenění, které se uděluje výhradně za přelomové objevy v oblasti vědy v celosvětovém měřítku!

Používání kosmeceutik naprosto bezpečné a výjimečně účinné.