CENÍK

Kosmetické ošetření Larens HYDRA BASIC
– ošetření vhodné pro každou pleť
Procedura zahrnuje: odlíčení, povrchové čištění a tonizaci pleti, AHA peeling, hloubkové čištění ultrazvukem, postřik BIO peptid. sérem, kolagenová maska (zapracovaná do pleti ultrazvukem) + obklad na oči, kosmetická masáž obličeje a krku, sérum pro oční okolí a do mimických vrásek, závěrečný peptidový krém.
Délka ošetření: 60 – 75 minut
Cena ošetření: 690 Kč

Kosmetické ošetření Larens MLADÁ PLEŤ
– zaměřeno na čištění a regeneraci mladé pleti a pleti problematické
Procedura zahrnuje: odlíčení, povrchové čištění a tonizaci pleti, AHA peeling, hloubkové čištění ultrazvukem, postřik BIO peptid. sérem, kolagenová maska (zapracovaná do pleti ultrazvukem) , aplikace Repair Gelu – pleťový gel obsahující aktivní složky, které pronikají do hlubokých vrstev kůže a tam stimulovají regeneraci poškozených struktur, aplikace denního krému.
(K ošetření doporučuji zakoupit alginátovou čistící masku z mořských řas, která zesiluje účinky předchozích kroků: +200kč)
Délka ošetření: 45 – 60 min
Cena ošetření: 490 Kč

Kosmetické ošetření Larens  HYDRA LIFTING
– vhodné pro každý typ pleti, zejména pro pleť sušší, zralou, unavenou a povadlou
Procedura zahrnuje: odlíčení, povrchové čištění a tonizaci pleti, AHA peeling, hloubkové čištění ultrazvukem, postřik BIO peptid. sérem, kolagenová maska (zapracovaná do pleti ultrazvukem) + obklad na oči, liftingová maska, kosmetická masáž obličeje a krku, sérum pro oční okolí a do mimických vrásek, závěrečný peptidový krém.
Délka ošetření: 75 – 90 min
Cena ošetření: 790 Kč

Kosmetické ošetření Larens TOP   
Procedura, obsahující tři masky – kolagenovou, liftingovou a alginátovou
Procedura zahrnuje: odlíčení, povrchové čištění a tonizaci pleti, AHA peeling, hloubkové čištění ultrazvukem, postřik BIO peptid. sérem, kolagenová maska (zapracovaná do pleti ultrazvukem) + obklad na oči, liftingová maska, aplikace alginátové masky z mořských řas, kosmetická masáž obličeje a krku, sérum pro oční okolí a do mimických vrásek, závěrečný peptidový krém.
Délka ošetření: 90 minut
Cena ošetření: 990 Kč

Kosmetické ošetření Larens COFFEE
– ošetření vhodné pro každou pleť
Procedura zahrnuje: odlíčení, povrchové čištění a tonizaci pleti, AHA peeling, hloubkové čištění ultrazvukem, postřik BIO peptid. sérem, kavová peelingová maska + obklad na oči, kosmetická masáž obličeje a krku, sérum pro oční okolí a do mimických vrásek, závěrečný peptidový krém.
Délka ošetření: 60 – 75 minut
Cena ošetření: 690 Kč

NOVINKA! Larens BIO Renew Face Spa  „VĚČNÉ MLÁDÍ“
Hloubková hydratační procedura pro vypnutí a zpevnění pleti, vyhlazení vrásek a obnovu buněk
Klíčové aktivní složky: BIO-Placenta, Biopeptide Complex, Phytodermina Lifting
Účinky: obnova buněk, lifting, hydratace, regenerace
Procedura zahrnuje: odlíčení, povrchové čištění a tonizaci pleti, AHA peeling, hloubkové čištění ultrazvukem, postřik BIO peptid. sérem, vpracování peptidového kokteju – vysoce omlazující a antibakteriální účinky, sérum pro oční okolí a do mimických vrásek, následuje unikátní BIO RENEW PRO MASKA s bio-placentou a liftingovou formulí, kosmetická masáž obličeje a krku, závěrečný peptidový krém.
Délka ošetření: 90 minut
Cena ošetření: 1200 Kč

NOVINKA! Larens Coffee Luxus Ritual „ZÁŘIVĚ PEVNÁ PLEŤ“
Hloubková zpevňující procedura pro vypnutí a zpevnění kontur obličeje, sjednocení pleti a potlačení červených žilek.
Klíčové aktivní složky: Káva, Ginkgo Biloba, Biopeptide Complex, Alantoin
Účinky: vyživená, svěží, vypnutá a hydratovaná pokožka. Zpevnění tzv. ochablého podbradku.
Procedura zahrnuje: odlíčení, povrchové čištění a tonizaci pleti, AHA peeling, hloubkové čištění ultrazvukem, postřik BIO peptid. sérem, koagenová maska (zapracovaná do pleti ultrazvuem), sérum pro oční okolí a do mimických vrásek, kosmetická masáž obličeje a krku thermo balzámem s výtažky ze zelené kávy, nanesení coffee scrub & mask, aplikace alginátové masky z mořských řas, závěrečný peptidový krém.
K proceduře navíc: masáž a zábal rukou s coffee scrub & mask + následný zábal s thermo balm.
Délka ošetření: 120 minut
Cena ošetření: 1100 Kč

PROCEDURA PODZIM/ZIMA: DEEP PEELING
1) Chemický peeling Larens + kolagenová maska
– vhodné pro každý typ pleti, zejména pro pleť mastnější, problematickou a také pro omlazení a vypnutí pleti, zjemňuje nedokonalosti pleti (jizvy po akné, barevné nerovnosti), pigmentové skvrny a pleť krásně projasní.
Procedura zahrnuje: odlíčení, povrchové čištění a tonizaci pleti, aplikace hloubkového peelingu (peeling+neutralizér), postřik BIO peptid. sérem, kolagenová maska + obklad na oči, sérum pro oční okolí a do mimických vrásek, závěrečný peptidový krém.
Tuto kúru doporučeno podstoupit v počtu 4-5 ošetření v časovém odstupu 3-4 týdny. Lze provádět pouze v období podzim – zima.
Délka ošetření: 60 minut
Cena ošetření: 1000 Kč

2) Chemický peeling Larens + kolagenová maska + alginátová maska
– vhodné pro každý typ pleti, zejména pro pleť mastnější, problematickou a také pro omlazení a vypnutí pleti, zjemňuje nedokonalosti pleti (jizvy po akné, barevné nerovnosti), pigmentové skvrny a pleť krásně projasní.
Procedura zahrnuje: odlíčení, povrchové čištění a tonizaci pleti, aplikace hloubkového peelingu (peeling+neutralizér), postřik BIO peptid. sérem, kolagenová maska, aplikace alginátové masky z mořských řas + obklad na oči, sérum pro oční okolí a do mimických vrásek, závěrečný peptidový krém.
Tuto kúru doporučeno podstoupit v počtu 4-5 ošetření v časovém odstupu 3-4 týdny. Lze provádět pouze v období podzim – zima.
Délka ošetření: 60 minut
Cena ošetření: 1200 Kč

3) Chemický peeling Larens + BIO RENEW PRO MASKA
– vhodné pro každý typ pleti, zejména pro pleť sušší, ochablou a také pro omlazení a vypnutí pleti, zjemňuje nedokonalosti pleti (jizvy po akné, barevné nerovnosti), pigmentové skvrny a pleť krásně projasní.
Procedura zahrnuje: odlíčení, povrchové čištění a tonizaci pleti, aplikace hloubkového peelingu (peeling+neutralizér), postřik BIO peptid. sérem, unikátní BIO RENEW PRO MASKA s bio-placentou a liftingovou formulí + obklad na oči, sérum pro oční okolí a do mimických vrásek, závěrečný peptidový krém.
Tuto kúru doporučeno podstoupit v počtu 4-5 ošetření v časovém odstupu 3-4 týdny. Lze provádět pouze v období podzim – zima.
Délka ošetření: 75 minut
Cena ošetření: 1500 Kč

K VYBRANÝM PROCEDŮRÁM LZE PŘIDAT:
Biopeptide Aktive Coctail – vysoce koncentrované sérum + 120kč     
Alginátovou masku – zvýší účinky ošetření + 200kč

OSTATNÍ SLUŽBY
Úprava obočí: 80 Kč
Barvení obočí: 120 Kč
Barvení řas: 150 Kč
Délka trvání ošetření: 20 – 30 minut
Depilace v obličeji: od 100 Kč

ÚPRAVA + BARVENÍ OBOČÍ (samostatně bez kosmetické procedury): 250 Kč